poniedziałek, 12 października 2009

Weekendowa twórczość

Pogoda nie sprzyja spacerom więc ostatnie dwa dni spędziłam nad "dłubaniną". Powstały 3 komplety biżuterii, kilka naszyjników i trochę kolczyków. Tutaj tylko namiastka tego co można zobaczyć w galerii.



W tak zwanym między czasie udało mi się zrobić dwie karteczki wg. pomysłu bikeflower:

i z bloga zjawinkowo
 
Oprócz tego udało mi się wrócić do przygody z haftem wstążeczkowym. Na rozgrzewkę kartka:

 
i na dokładkę obrazek wykonany tą samą techniką:


 

Licznik odwiedzin zbliża się do magicznej liczby 1000. Z tej okazji wśród wszystkich, którym uda się złapać ten magiczny moment wylosuję szczęśliwca do którego poleci niespodzianka.
Instrukcja obsługi:
Naciskamy klawisz na klawiaturze z oznaczeniem Print Scren (prt sc), komputer zapamięta wówczas aktualny obraz z monitora i stan licznika na blogu
• następnie, otwieramy nowy dokument w dowolnym programie graficznym
• naciskamy równocześnie CTRL+V, obraz zostanie wpisany
• zapisujemy go jako plik np: jpg
• wysyłamy jako załącznik do maila na adres: kasia5711@tlen.pl
 


sobota, 3 października 2009

Powrót do decu


 W wolnej chwili skończyłam mój talerz z magnoliami. Mam nadzieję, że pierwsza próba zdobienia szkła "od dołu" jest udana.



niedziela, 20 września 2009

Biżu szaleństwa c.d.

Moja mi ni fabryka biżuterii rozkręca się. Na początku był twórczy chaos, ale od czegoś trzeba było zacząć.

Sobotnie popołudnie i wieczór upłynęły szybko. Oto część tego co zrobiłam:

Szczegóły można zobaczyć w galerii.

niedziela, 30 sierpnia 2009

Kolczykomania

Dopadła mnie chęć posiadania oryginalnych kolczyków. Po kilku wizytach na allegro zgromadziłam niezbędne materiały i ruszyła produkcja. Oto kilka par, które zrobiłam:


środa, 1 lipca 2009

Słonecznikowe karteczki i nie tylko

Dawno mnie nie było, ale nie próżnowałam. Zrobiłam kilka nowych karteczek. Słonecznikowe na poprawę humoru w pochmurne dni:


W kwiatkach z kółek zakochałam się już dawno temu:



Kartka z własnoręcznie zdobionym papierem wg kursu sasilli. Zamiast akwarelek użyłam farb plakatowych, bo tylko takie miałam:



Quillingowe róże nauczyłam się w zwijać po wielu nieudanych próbach:



Dzięki Amber zrobiłąm pierwszą kopertówkę:



Oprócz tego powstała męska kartka z autem i kilka innych w tym "bardzo stara" urodzinowa.


czwartek, 11 czerwca 2009

Kilka nowych karteczek.

Z okazji 40 rocznicy ślubu:

Urodzinowa:

Dwie z okazji dnia matki:

wtorek, 5 maja 2009

Zaległości cięg dalszy

Tak jak obiecałam pokazuję śliczny parawanik, który dostałam od Ani (Fioletowe poddasze) na ostatnim spotkaniu scraperek.

I parawanik, która ja zrobiłam:

Ostatnio wydłubałam kilka karteczek.