niedziela, 29 sierpnia 2010

Pierwsze koty za płoty...

... czyli początki mojej przygody z witrażem.

sobota, 3 kwietnia 2010

Świątecznie

Wesołych świąt, smacznego jajka i mokrego dyngusa życzy wielkanocny zając (w tej roli Truś).

środa, 17 marca 2010

Decu deseczki

Jakiś czas temu prowadziłam warsztaty decoupage w czasie których powstało kilka deseczek. Pierwsza z użyciem papieru ryżowego, kraka dwuskładnikowego i srebrnego pigmentu:

 
Dwie kolejne w technice 3d:

niedziela, 28 lutego 2010

Zaległości

Oj dawno mnie tu nie było. Nie znaczy to jednak, że nic się nie działo, wręcz przeciwnie. Postaram się bardziej systematycznie wklejać kolejne prace. na początek kilka ostatnich karteczek.

sobota, 31 października 2009

Polowanie zakończone

Pierwszy 1000 gości już za mną i z tej okazji jakiś czas temu ogłosiłam polowanie. Jako jedyna magiczną liczbę upolowała Karola. Oto mały drobiazg, który dla niej przygotowałam. W pudełku są kolczyki mojej produkcji i trochę scrapowych drobiazgów.


poniedziałek, 12 października 2009

Weekendowa twórczość

Pogoda nie sprzyja spacerom więc ostatnie dwa dni spędziłam nad "dłubaniną". Powstały 3 komplety biżuterii, kilka naszyjników i trochę kolczyków. Tutaj tylko namiastka tego co można zobaczyć w galerii.



W tak zwanym między czasie udało mi się zrobić dwie karteczki wg. pomysłu bikeflower:

i z bloga zjawinkowo
 
Oprócz tego udało mi się wrócić do przygody z haftem wstążeczkowym. Na rozgrzewkę kartka:

 
i na dokładkę obrazek wykonany tą samą techniką:


 

Licznik odwiedzin zbliża się do magicznej liczby 1000. Z tej okazji wśród wszystkich, którym uda się złapać ten magiczny moment wylosuję szczęśliwca do którego poleci niespodzianka.
Instrukcja obsługi:
Naciskamy klawisz na klawiaturze z oznaczeniem Print Scren (prt sc), komputer zapamięta wówczas aktualny obraz z monitora i stan licznika na blogu
• następnie, otwieramy nowy dokument w dowolnym programie graficznym
• naciskamy równocześnie CTRL+V, obraz zostanie wpisany
• zapisujemy go jako plik np: jpg
• wysyłamy jako załącznik do maila na adres: kasia5711@tlen.pl
 


sobota, 3 października 2009

Powrót do decu


 W wolnej chwili skończyłam mój talerz z magnoliami. Mam nadzieję, że pierwsza próba zdobienia szkła "od dołu" jest udana.