niedziela, 20 września 2009

Biżu szaleństwa c.d.

Moja mi ni fabryka biżuterii rozkręca się. Na początku był twórczy chaos, ale od czegoś trzeba było zacząć.

Sobotnie popołudnie i wieczór upłynęły szybko. Oto część tego co zrobiłam:

Szczegóły można zobaczyć w galerii.

niedziela, 30 sierpnia 2009

Kolczykomania

Dopadła mnie chęć posiadania oryginalnych kolczyków. Po kilku wizytach na allegro zgromadziłam niezbędne materiały i ruszyła produkcja. Oto kilka par, które zrobiłam:


środa, 1 lipca 2009

Słonecznikowe karteczki i nie tylko

Dawno mnie nie było, ale nie próżnowałam. Zrobiłam kilka nowych karteczek. Słonecznikowe na poprawę humoru w pochmurne dni:


W kwiatkach z kółek zakochałam się już dawno temu:



Kartka z własnoręcznie zdobionym papierem wg kursu sasilli. Zamiast akwarelek użyłam farb plakatowych, bo tylko takie miałam:



Quillingowe róże nauczyłam się w zwijać po wielu nieudanych próbach:



Dzięki Amber zrobiłąm pierwszą kopertówkę:



Oprócz tego powstała męska kartka z autem i kilka innych w tym "bardzo stara" urodzinowa.


czwartek, 11 czerwca 2009

Kilka nowych karteczek.

Z okazji 40 rocznicy ślubu:

Urodzinowa:

Dwie z okazji dnia matki:

wtorek, 5 maja 2009

Zaległości cięg dalszy

Tak jak obiecałam pokazuję śliczny parawanik, który dostałam od Ani (Fioletowe poddasze) na ostatnim spotkaniu scraperek.

I parawanik, która ja zrobiłam:

Ostatnio wydłubałam kilka karteczek.




sobota, 25 kwietnia 2009

Zaległosci

Nazbierało się ich ostatnio bardzo dużo. Po pierwsze chciałam podziękować tym, którzy tu zaglądają.
Dostałam niedawno wyróżnienie od Rudlis/Oriki i KarolinyZasady zabawy podaję za abrakadabrą:
What the "Let's Be Friends" awards is: These blogs are especially wonderful.This amiable blogger friends want to find his.They are not interested in self-glorification.Our hope is that when the tape of that price is passed,more friendships, and also to continue planting.Please, give these bloggers more attention.About these empires Blogger Award at eight,the eight bloggers and select the text in itsAward-mail with record.

Zgodnie z regułami gry wyróżnienie ode mnie dostają: Alinka, Annqaa, Betik, Lin-ka1, Jaśminowaasia, nicktosia, Dorka i Carrantuohill.

Następnym razem pochwalę sie parawanikiem, który dostałam na ostatnim spotkaniu scrapowym od Ani z fioletowego poddasza.

niedziela, 8 lutego 2009

Po spotkaniu...

W sobotę było kolejne twórcze spotkanie w Babim lecie. Tym razem każda z dziewczyn miała przynieść walentynkę bez serduszek i czerwonego koloru. Zadanie początkowo wydawało się trudne, ale wszystkie doskonale sobie poradziły. Oto karteczka, którą ja przygotowałam:

Wszystkie kartki wzięły udział w losowaniu i w ten sposób przyniosłam do domu pracę lin_ki1.
W "twórczym szale" zrobiłam jeszcze jedna walentynke bez koloru czerwonego na wyzwanie z forum scrappassion.