niedziela, 13 października 2013

Uszytek nr 2

Tym razem zgodnie z obietnica coś większego. Torebka - plecak z materiałów z odzysku. Zewnętrzna strona to spódnica kupiona za 1zł, wewnątrz resztki znalezione w domu, pasek na ramie to zamek ze starej torby, guzik z domowej "kolekcji przydasi"  Dzięki zamkowi wygodnie nosi się zarówno na jednym ramieniu jak i na dwóch.
W środku są 3 kieszonki i smycz na klucze. Dodatkowo wykorzystałam oryginalną kieszeń ze spódnicy która zajmuje prawi cały przód torby - wlot jest ukryty pod klapką.

Przyjaźń z maszyna rozkwita i już mam listę kolejnych rzeczy do uszycia. 

sobota, 9 marca 2013

Z tęsknoty za wiosną

i we współpracy z mamą powstały takie kwiatowe kolczyki. Mama zrobiła część szydełkową ja resztę.


czwartek, 14 lutego 2013

Uszytek nr 1

Dzisiaj pokażę efekty mojego pierwszego i nie ostatniego spotkania z maszyna do szycia. Proste etui na słuchawki, które w końcu przestały się plątać we wszystkie skarby damskiej torebki.

Efekty kolejnego spotkania, tym razem bardziej ambitnego pokażę już niedługo.

poniedziałek, 28 stycznia 2013

...

Tym razem naszyjnik z kolorowych drewnianych kul, które pokryłam metaliczną pastą akrylową i sznurka "utkanego" na grzybku.


niedziela, 6 stycznia 2013

Papierkowo..

Tym razem komplet biżuterii wykonanej ze szklanych kostek i pasków papieru. Papierowe elementy są pokryte bezbarwnym lakierem przez co pogodoodporne i mają delikatny połysk.

wtorek, 1 stycznia 2013

Noworoczne postanowienia

Witam w tym nowym roku. Bardzo dawno nic nie pokazywałam ale w ramach noworocznych postanowień obiecuje częściej publikować zdjęcia moich prac. Na początek kalendarz. Lubie książkowe które wyróżniają się w tłumie. Tutaj ozdobiony papierem Pantry z kolekcji Idylla Latarni Morskiej, czerwoną wstążką i delikatnym stempelkowym "przeszyciem".

niedziela, 11 grudnia 2011

W kolorze blue

Niebieski naszyjnik z kulek filcowych, drewnianych i szydełkowych oraz posrebrzanych dodatków. Tym razem za szydełkować próbowałam sama.