sobota, 24 grudnia 2016

Bombki

Jedne z pierwszych tegorocznych świątecznych dekoracji to akrylowe bombki zdobione wewnątrz. I choć zrobiłam je już kilka tygodni temu to miała problem ze zrobieniem fotek. Większe 12 centymetrowe nie mieściły się na stojakach, mniejsze 10 centymetrowe ledwie się wcisnęły i nie wyglądały dobrze. Postanowiłam więc zaczekać i zrobić zdjęcia gdy zawisną w docelowym miejscu na moim karniszu. Niestety ani w słoneczny dzień anie wieczorem nie wyszły za ciekawe. :( W pierwszej dużej typowy zimowy krajobraz: maleńki kościółek otoczony drzewami i drewnianym płotkiem, do którego prowadzi żwirowa ścieżka.


Kolejną dużą bombkę wypełniła choinka ubrana w srebrne gwiazdki i mieniące się łańcuchy. Tym razem zamiast śniegu srebrna podstawa.

Małe kule ozdobiłam już typowo zimowymi obrazkami. W pierwszej pojawił się bałwanek w zielonym kapeluszu, a w kolejnej sanie pełne prezentów. Dopiero po wstawieniu fotek zauważyłam, że fioletowa bombka odwróciła się tyłem i zamiast kokardki widać zawieszkę, taki złośliwy chochlik :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz